.

.

Owlike Билка Виси Сушење Рек Нето-3-Слој Количка за Храна Сушење Нето-со Јаже, Јадица за Риба, Овошје, Зеленчук

Owlike Билка Виси Сушење Рек Нето-3-Слој Количка за Храна Сушење Нето-со Јаже, Јадица за Риба, Овошје, Зеленчук

DEN 996.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Храната сушење нето-е свитлива, лесен за употреба и чување.Здрав и еко-пријателски материјал, безбедно да се користи; засилен рамка и парична казна крои, да се обезбеди стабилност и издржливост.Со двојно патент прозорец за лесно земање и ставање на храната. 3 слоеви дизајн, обезбедување на доволно простор за сушење на храна како риба, овошје, зеленчук итн.Целосно затворање мрежа нето кафез може да се заштити храна од видови на инсекти.Спецификација : Боја : Сина Материјал : Net Size : 35*35*65 CM/13.77*13.77*25.59 in Style : Style1/Стил 2 (Изборен)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18 во) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including Package се Вклучени : 1*Сушење на храна net1*Rope1*Кука.

Деталните информации

  :
Color:
Blue 
Material:
Net
Size:
35*35*65CM/13.77*13.77*25.59in
Style:
Style1/Style 2 (Optional)
Note:
Please allow 1-3cm (0.4-1.18in) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting.
  :

Тие исто така купуваат со овој производ