.

.

Прекрасна Мода за Мажи Класичен Herringbone Tweed Волна Мешавина Newsboy Ivy Шапка (Голема/X-Large, Јаглен)

Прекрасна Мода за Мажи Класичен Herringbone Tweed Волна Мешавина Newsboy Ivy Шапка (Голема/X-Large, Јаглен)

DEN 165.60

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Волна.Уживајте во големиот на отворено или да присуствуваат на спортски настан со ова herringbone зимска шапка за мажи.Есента и Зимата се одликува со ладни и не постои подобар начин да се задржи главата заедно со остатокот од вашето тело топло со овој исконски лов plaid стил капа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ