.

.

А5 Наредени Хартија, заменливите патрони за уредите за Filofax Планер, Организатор, Врзива, 6 Дупка удирани со тупаници, 100 Листови/200 Страници, 100gsm, Бела, 5.8 x 8.2 Инчен

А5 Наредени Хартија, заменливите патрони за уредите за Filofax Планер, Организатор, Врзива, 6 Дупка удирани

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

НАРЕДЕНИ ХАРТИЈА ИНСЕРТИ - А5 излет вметнете хартија, 5.8 x 8.2 Инчен, 6mm пресуди, 32 линии, двојно страна јасно црни линии, секој пакет 100 листови / 200 страници додатен хартија.СТАНДАРД 6 ДУПКА - Работи совршено за Filofax А5 Организатор / Clipbook, Kikki.К (Големи), Carpe Diem (А5), Foxyfix (А5), Gillio (А5) Dokibook (А5, Големи), Ван дер Spek (Менаџер) итн.ПРЕМИУМ ХАРТИЈА - 100gsm мазна белата книга за полесно пишување.Тешка тежина, киселина-слободен хартија дека нема да крварат преку.Тоа реагира и да фонтана пенкало, гел пенкало, ролер пенкало, ballpoint пенкало, highlighter, молив и сл.ПЕНКАЛО ВИДОВИ FIT - Refills хартија реагира и да фонтана пенкало, гел пенкало, ролер пенкало, ballpoint пенкало, highlighter, молив и сл.ИДЕАЛЕН ЗА Додатен хартија работи совршено со врзивно лаптоп планер, идеален за скицирање, цртање, креативно пишување, работа евиденција, куршум journaling, на состанокот рекорд, класа белешки, патување дневник, песна пишување, doodles, проект лаптоп за работа, дома или во училиште.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ