.

ЅидотМонтирани Дизајн Заштедува Простор и е Убава!Лесно да се Инсталира и Чист, Лесен и Удобен.Погодна з

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

ТОПЛА КРПА : греење температурата опсег е 45 ° C (± 5 ° C), греење започнува за 5 минути по отворањето.Погоде

ЧИСТЕЊЕ И ИНСТАЛАЦИЈА пешкир потопол е лесно да се чисти и да се направени од издржлив 304 од не ' рѓосува

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

1,дизајн : Ова крпа решетката има dobby дека може да се ротираат за 180°, што ќе ви овозможи да се откажам суви

СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Оваа модерна крпа скала е одлична за бесење крпи, фрла, ќебиња, весници и списанија;

Мазна крива облик го спречува гребење раце.Лесно да се инсталира, лесен за употреба 180 степен флип, лесно

Пакетот Вклучува : 1 x Крпа Решетката.Инстант простор за пешкири и повеќе, без инсталација е потребно.Нап

♠Имаат ист【модерен и робустен дизајн】 : да се зачува простор во едноставен дизајн, многу модерен и еле

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

● Ова електрична крпа потопол е идеално решение за да имаат, сув вашиот крпи или облека брзо и лесно.▶ Д

Употреба на високо квалитетни алуминиумски легури простор, супероптоварување, лесно да ' рѓа, издржливи

Тоа може да биде вашиот организатор на кујна, бања закачалка, дневна соба, спална соба, ученичкиот дом, р

【Мултифункционален употреба】Виси крпа решетката е многу погодна за бања, спална соба, балкон и плакар

Задната врата кука е од нерѓосувачки челик лесна и ноктите за слободни кука 5 куки зад вратата може да се

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

▼ Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик (PVD злато позлатен), IP55 водоотпорен и електрична ен

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик Sи додава 18 / 8 хром / никел с

1.Дома бањата кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси метал Крпа Рек Држач за Пропелер Полица 2.Бесплатни н

Цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик изградба 5парче бања хардвер комбо.Сет вклучува 18инчен крпа бар, 24и

Производи вклучуваат : ќе добиете 2 парчиња виси кујнската крпа полици кои можат да бидат брзо и лесно ви

Нерѓосувачки Челик.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : 'Рѓа Доказ и отпорен на корозија изградба спречи rusting.Туш Кукит

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

1.Водоотпорен дизајн, никогаш не се плаши од пареа, со што кука паѓаат од ѕидот 2.Со модерен изглед, сокрие

Оваа крпа рек карактеристики 5 замав раце дизајн кој им овозможува на секој рака самостојно да ротираат