.

.

Туш главата носителот Вшмукување Чаша Прилагодливи, Ѕид Монтирани Рачен Туш Црево & Стапче Носителот Без Дупчење Ротирачки Флексибилни Само Лепило за Плочки Ѕид, о

Туш главата носителот Вшмукување Чаша Прилагодливи, Ѕид Монтирани Рачен Туш Црево & Стапче Носителот Без Дупчење

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Прилагодливи Степен】 може да се прилагоди на насоката на проток на вода со прилагодување на аголот помеѓу туш главата и на ѕид, со што на вашата бања повеќе пријатни. 【Водоотпорен】 лепило на овој туш главата носителот ќе се држи цврсто до мазна ѕид и не ќе падне за 1000 дена. 【Силно Лепило】 лепило налепница на овој туш стапче држачот е многу силна и може да поддржи 20 LB, тоа е посилно од други обични туш главата носителот и ќе не донесе никакви знаци и да го оштети вашиот ѕидови. 【Не Дупчење】 Едноставно место на туш главата, носителот на плочка ѕид за да ја завршите инсталацијата, без алатки, без дупчење, без завртки е потребно, со што го спречува оштетување на ѕидот и овозможува флексибилен преинсталирате. 【CLEKOD Услуга】 Ние сме толку сигурни во ова туш црево во држачот дека ние нудиме доживотна гаранција.Ние не се грижиме за тоа како се чувствувате, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања и ние ќе го реши проблемот за вас во рамките на 12hrs.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ