.

.

XLERATOR Excel Фен XL-НА 1.1 N Голема Брзина Комерцијални Рака Фен, Бела Thermoset Маска, Автоматски Сензор, Површината Монтирани, Намалување на Шумот Млазницата, LEED Кредити, 208/277 V

XLERATOR Excel Фен XL-НА 1.1 N Голема Брзина Комерцијални Рака Фен, Бела Thermoset Маска, Автоматски Сензор,

DEN 5832.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ПЕРФОРМАНСИ : 8-10 Вториот Суво Време се Прилагодува Брзината на Звукот и Контрола Прилагодливи Топлина Контрола - Висок, Среден, Низок и Исклучување на Надворешно Видливи Услуга ЛЕР Повеќе од една Деценија на Докажани Перформанси Помалку Од 1% Стапка на Неуспех ЗАШТЕДИ : 80% Помалку Енергија Отколку Конвенционалните Рака Фенови 95% Заштеда на Трошоци Vs.Хартиени Крпи Заштедува Време, Пари и ОДРЖЛИВОСТ на животната Средина : Не Повеќе Одржувањето и Издржување на книжно Марамче Отпад Изградба на Зелени Одобрени и Помага да се Квалификуваат за неколку LEED кредити Помага објекти низ светот се намали нивната јаглерод стапало СПЕЦИФИКАЦИИ : Активирање : Автоматски Сензор Управувана Монтажа : Површината Монтирани Димензии : 11 3/4" W x 12 11/16" H x 6 11/16" Д Тежина : 15-17 lbs.АДА-Компатибилен : на Располагање со Прекин Комплет Гаранција : 5 години Ограничен Производителот ПОКРИЕ КРАЈ : Бела Епоксидна, Текстура Графит, Специјална Боја, Посебна Слика, Хром Позлатен, Бранеа од Нерѓосувачки Челик, ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ : 110-120 V 11.3-12.2 Засилувачи,1240-1450 W, 50/60 Hz 208-277 V 5.6 - 6.2 Засилувачи, 1160-1490 W, 50/60 Hz.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ