.

.

ZLYC француски Beret шапка, Реверзибилна Солидна Боја Кашмир Поврзана Топло Beret Капа за Женска Девојки

ZLYC француски Beret шапка, Реверзибилна Солидна Боја Кашмир Поврзана Топло Beret Капа за Женска Девојки

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

cashmere акрилик.Еластична затворање.Рака Мие Само.Материјал : Viscose влакна 50% Полиестер 20% Најлон 15% Кашмир 15%.Производот материјал е мек, топло, windproof и дише.На tunable headband дизајн е еластични и флексибилни за избор на шеф circumferences.Реверзибилна дизајн, двојно поврзана ткаенина, дебели топло, шапка може да се носи од двете страни.Погоден за пролет, есен, зима се носат.Добро производство, со повеќе боја на избор, како црна, црвена, розова, темноцрвена, бела, камила, сива.Лесни, може да биде свиткан и преклопени, лесен за носење и чување.Рака мие само.Модерен, тоа може да се носи со различни стилови.Може да се носи во различни животот сцени, како што се канцеларии, трговски центри, танц партии, патување одмори.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ