.

.

Lint Смена, 2 Пакет Uproot Lint Почиста Про Uproot Lint Алатка Преносни Lint Смена домашно Милениче Коса Смена Lint Хлапак Тепих Lint Scraper за Отстранување на Мачка Куче Миленичиња Коса

Lint Смена, 2 Пакет Uproot Lint Почиста Про Uproot Lint Алатка Преносни Lint Смена домашно Милениче Коса Смена

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Брз и лесен за употреба : Uproot lint почиста брзо може да се избричат старата ткаенина fuzz.Не постојат комплицирани чекори, и може да се користи веднаш по отворањето на пакетот.Тоа не само што ќе заштедите пари, но, исто така, го направат вашиот живот полесно.Повеќекратна употреба : Нашата lint смена хлапак брзо може да се отстрани домашно милениче коса, коса топки, lint од џемпери, софи, завеси, ќебиња, листови, мебел, итн.без да се оштети ткаенината.Дајте му на вашиот облека и ткаенини нов изглед.Еколошки : за Разлика од другите батерија-напојува коса removers, ова uproot lint не ќе треба батерии.Рачно куче коса смена може да донесе стабилна, континуиран и силен способноста да се отстрани пената и топки.Вие веќе не треба да се грижите дека uproot lint алатка нема да работи без електрична енергија.Лесно да се носат : се Се уште се загрижени за домашно милениче коса и lint на вашата облека додека патуваат?На uproot lint може да ги реши сите ваши проблеми.Тоа може да биде лесно да се врши со вас кога патувате, што ќе ви овозможи да се задржи на сосема нов изглед во секое време!.Издржлив материјал : тепих lint scraper е направен од чист бакар, кој не само што е отпорна на ' рѓа, но, исто така, многу издржливи и има долг животен век.Ако постои било каков проблем со производот, можете да не контактирате во било кое време.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ