.

Материјал : Garolite G10 / FR4; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична; Облик : Бар.Дебелина : 1 / 4"; Толеранција

Материјал : Garolite CE; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична; Облик : Лист.Дебелина : 1 / 32"; Толеранција На

Големина : Стандард 8" x 12" знак празно носители, 20mm дебели брановидни пластични знак е издржлив, водоотпо

На линеарни димензии на нашата листови се номинална и тие имаат толеранција од +1 / 8" во секоја насока (до

КОЖАТА И КОСАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Од 1997 година, TILLYOU е посветен на дизајнирање и производство на високо квали

МЕКА : Нашиот судија, на Врховниот Џерси Креветчето Листови нудат Пријатна и Исклучителна Удобност.Обез

Мрежа,Најлон 60 инчи.Тен Црна Plaid.Предизвикувач комбо летаат на состојба направени од мека поли најлон мр

A36 јаглероден челик е структурни челик дека е подобро formability од 1018 јаглероден челик.Ги исполнува ASTM A36 сп

Обичај обработка.Материјал : 99.9% чист бакар.Панел големина : 100mm * 100mm * 0.8 mm (должина * ширина * висина).Дебел

На површина е рамнина ткаат, сјајна површина, без било стаклени влакна содржина.Тоа е специјално се одне

Димензии : 52in.x 28in.x 8in.Тиркизна и Сива Стрелка Print Бранеа Микрофибер.Целосно еластична дното за безбедна

8 x 11,8 Дебелина : 1 / 4 инчи се Применуваат за : Рекламирање Производство Боја : Јасно Пакување Вклучува Јасн

Кој има добри механички својства и добри machinability дека можат да го издржат топла и ладна притисок обработ

Оваа симпатична Опремени Креветчето Лист карактеристики Мечо Пух, Piglet и Tigger.Вклучени во радосна ситево

Giza Памук.Giza Памук Листови.Царот 4 парче лист поставите вклучени 1 Рамен лист ( 110"x 125" ) 1 Опремени лист ( 84" Х

Овој Јавач е Меѓународен од Довер Saddlery Стабилна Состојба е антипот лист, коњ кулер, покажуваат лист и ќе

Lycra,Spandex,Најлон.Медиум(70" 75").Тиркизна.Изградени со Најлон spandex за точно одговара, ненадмината во квалитет

Полиестер,Најлон 1680 Denier Балистички Најлон / Тефлон Обложени Надворешната Школка 210 Denier Оксфорд Полиесте

Поликарбонат нуди висока светлина трансмисија, што го прави идеален за проекти кои бараат гледаат прек

Листата е за еден карбонски влакна панел (12"x36"x1 / 16"").Панелот има еден слој на јаглерод со fiberglass поддршка

Заштитете го Вашето Бебе Удобност & Сон Време Со Млечниот Шик Пакување Од 2 Опремени Бебе Креветчето Лис

ЕВА.Нашите бакар лента има добра електрична спроводливост, термичка спроводливост, отпорност на корози

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Полиестер,Руно.Удобно : Силни и лесни 270g полиестер надворешниот со полиестер наредени рамената за да се

Тоа има одлична отпорност на абење, со голема сила, цврстина, отпорност на корозија, добра machinability и лесн