.

.

TALKYOU 1Pc Јамка Ножици,Пластични Нерѓосувачки Челик Авто-Отворање на Адаптивни Ножици за Деца и Возрасни со Посебни Потреби Безбедност Занаетчиски Алатка(сина)

TALKYOU 1Pc Јамка Ножици,Пластични Нерѓосувачки Челик Авто-Отворање на Адаптивни Ножици за Деца и Возрасни со

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Qualiy материјал : Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик пластика, безбедно, не-токсични, цврсти и издржливи, може да се користи за долго време, и не е лесно да ' рѓа.Практичен дизајн : Полесно да се користи од редовните ножици, им помогне на децата да се справат се сфати, не би стиснете на вашата дланка, авто-отворање дизајн го прави тоа останете во контрола и стабилни со ниско ниво на координација, добра алатка за сечење за левак деца или деца со посебни потреби.Безбедни за користење Се : јамка режа нож се направени од не 'рѓосувачки челик, анти-' рѓа и укажа доволно, круг совет дизајн обезбедува тоа е безбедно за дете употреба (возрасни надзор е потребно), лесна и погодна за двете левата и десната страна во повеќето век.Применливи прилики : Погодна за двете деца и возрасни, убав прилог на училишта, паралелки, дома и во повеќе наврати, чувајте ги децата на безбедно, кога тие се прават креативни хартија за сечење.Пакет се вклучени : 1 Компјутер ножици, димензии е како слика се прикажува, тежината е за 35g, факултативна бои, црвена, жолта, сина.Боја : Сина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ