.

.

Juegoal 31.5 Инчен Дожд Мерач со Термометар, Пеперутка & Був Градина Удели Оркестарот, Водоотпорен Rustproof Метал Двор Уметност Отворено Тревник Пат Патио Украси, Сет од 2

Juegoal 31.5 Инчен Дожд Мерач со Термометар, Пеперутка & Був Градина Удели Оркестарот, Водоотпорен Rustproof

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пеперутка & Був Дожд Мерач со Термометар : 2 Пакет 31.5 Инчен Пеперутка и Був мерка врнежи & прочитате температура вредност градина удели декоративни изработени од високо квалитетен рѓа-доказ метал, пластична цевка и термометар dial.Место нив во вашата градина, двор или било каде сакате, тие ќе ви донесе повеќе од освежување чувствуваат на природата.Термометар Бирање : Овој термометар точноста е меѓу -30 и 130℉/-30 до 50℃ да одговараат на сите клима.Црна храбар броеви внатре кои го прават тоа лесно може да се прочитаат на температура вредност од долго растојание.Пластична Цевка : Дожд мерач мерка врнежи од дожд со 5.3 инчен капацитет голема пластична цевка, црна лесно да се читаат и во двете инчи и сантиметри скали и броеви, побезбеден од стакло.Широко се Користи : Вода дожд мерач со термометар е одличен подарок за пријателите и семејството.Издржливи, водоотпорен и ' рѓа-доказ, широко се користат како градина, двор, патио, колонист тенџере и така натаму.Белешки : Кога ќе го добиете производот, тоа може да биде малку деформирани поради транспорт, ве молиме да се прилагоди од страна на рака, за најдобра состојба. 2 Пакет 31.5 Инчен Пеперутка и Був мерка врнежи & прочитате температура вредност градина удели декоративни изработени од високо квалитетен рѓа-доказ метал, пластична цевка и термометар dial. 1. Кога ќе го добиете производот, тоа може да биде малку деформирани поради транспорт, ве молиме да се прилагоди од страна на рака, за најдобра состојба. 2. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои. 3. Поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Деталните информации

Material:
Metal, Plastic

Тие исто така купуваат со овој производ