.

.

L-A #48 M10 Палецот Knob Преку Дупка Бакар Женски Навој Орев Стегање Knob, Петокрак Облик Рака Копчиња Црни Пластични Завртки-На се Справи со Стегање Knob за Механичка Опрема (

L-A 48 M10 Палецот Knob Преку Дупка Бакар Женски Навој Орев Стегање Knob, Петокрак Облик Рака Копчиња Црни

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Тип : 3 Еез 48mm-Раководител M10 Knurled Палецот Knob Глава Низ Дупка, што се користи за прицврстување, заклучување и адаптација.Направени од високо квалитетен црна пластика и бакар материјал, шприцоване технологија, ѕвезда во облик на главата knob, прекрасен изглед, ' рѓа и корозија.Лесен за Употреба : Големи пластични knurled рачка за удобен зафат, целосно навој завртка тип на дизајн за лесно инсталирање, отстранување и адаптација.Цел : Специјално дизајнирани за удобен рака затегнување работа, прекрасен замена за скршени палецот завртка користи во опремата за кои е потребна изолација и чести отстранување за одржување.Примена : Широко се користи за мебел, сталажи, штанд, фитнес опрема, рекламирање, медицинска опрема, механичка опрема, инструменти и апарати, електронски склопување и така натаму.Големина : M10 | Боја : Преку Дупка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ