.

.

Leeson 12 Volt DC Електричен Мотор - 3/4 HP, 1,750 ВРТЕЖИ во минута, 58 Засилувачи, Број на Моделот на 108048

Leeson 12 Volt DC Електричен Мотор - 3/4 HP, 1,750 ВРТЕЖИ во минута, 58 Засилувачи, Број на Моделот на 108048

DEN 5759.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Поголем, над големина четки обезбеди подолг четка живот.Надворешен пристап до четки овозможува лесно замена, натамошно продолжување на моторни живот.Тешки-должност, печат челик, топ-врз база (отстранлив).NEMA В-Лице монтажа прирабница без дополнителни трошоци.Висока јачина на валани челик рамка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ