.

.

Топ Трката 15 Канали 2.4 G Далечински Управувач Робот Рака | DIY 151 компјутери Електронски РК Играчки Образовни | Легура Метал Механички Роботски Арм Изградба на Полнење

Топ Трката 15 Канали 2.4 G Далечински Управувач Робот Рака | DIY 151 компјутери Електронски РК Играчки Образовни

DEN 9119.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Топ Трката За Далечинска Контрола Роботски Рака, Полн Метал Роботски Багер Инженеринг Комплет.Направен од тешки челик, Тешки пластични брзини и гуми. 151 делови да се стави овој робот рака заедно, сè вклучени подготвен да се користи. 18 Канали Целосна Контрола со 5 мотори.Комплет вклучува голем 1300m Ah Lipo rechargable Battery, Usb Полнач, 2 Топки да се игра и со многу јасни инструкции книшка.Далечинскиот користи 2x AA батерии (не се вклучени).Ова не е само играчка, туку хоби одделение machenical инженеринг машина одличен подарок за постарите деца и возрасните.Стил : Робот Рака.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ