.

.

Голема Зелена Органската Храна - Органски Сорго Penne, 8.8 оз, Глутен-Бесплатно, Не-ГМО, Вегетаријанска (1)

Голема Зелена Органската Храна - Органски Сорго Penne, 8.8 оз, Глутен-Бесплатно, Не-ГМО, Вегетаријанска (1)

DEN 126.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Една Состојка Penne.Сертифицирани Органски.Произведени со користење на 100% Сорго брашно без соли или вештачки состојки, додаде.Сорго прави вкусни тестенини и се одлични за лесен вегетаријански или вегански оброк.Готвачи рамномерно и држи сос убаво.Број на Предмети : 1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ