.

.

Софа Каучот Рака Остатокот Послужавник,Троседот Маси Фах Троседот Стол Потпирач Фах Организатор Служат Табела Далечински Управувач Носител (Цреша)

Софа Каучот Рака Остатокот Послужавник,Троседот Маси Фах Троседот Стол Потпирач Фах Организатор Служат Табела

DEN 1581.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Троседот, каучот, а остатокот организатор со маса-топ.Ставете ја вашата remotes, наочари, списанија, пенкала, и повеќе.Стави вашиот храна и пијалоци на ваша страна за погодност.Мерења : 12.3(L) x 9(W) x 2.5 колапс/4.5 expand (прошири) (Ж) инч.Нема собрание потребно.без стрес, без алатки или соберат потребни, инсталирајте и деинсталирање во секунда, само клип on & off.Чувајте ги вашите омилени додатоци на дофат како што навивам на каучот со овој тв Коцки.Боја : Цреша.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ