.

.

САД Поло Assn. Мажите Памук спортско Палто

САД Поло Assn. Мажите Памук спортско Палто

DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Модерната одговара две копче затворање, не се функционални четири копчето ткаенината детали.Рецка lapel.Градите велт џеб и размавта велт џебовите на предната страна. 4 внатрешните џебови.Двојно се пропустливи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ