.

.

Stanbroil 6 Стапки Пропан Регулаторот Црево - 1/4 Женски Брзо се Поврзете x Acme Нут

Stanbroil 6 Стапки Пропан Регулаторот Црево - 1/4 Женски Брзо се Поврзете x Acme Нут

DEN 1267.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Солидна Месинг Претходно инсталираните Приклучоци на 6-нозе Регулаторот Црево.За употреба со Низок притисок Апарати, како што се Olympian 5500 скара.Кука Брзо се Поврзете Вентил за 20lb Цилиндар. 1/4" Женски Брзо се Поврзете x Acme Орев.Едноставен за Инсталација и Употреба.Stanbroil 6-нозе Пропан Регулаторот Црево со Женски Брзо се Поврзете x QCC1 Крајот обезбеди брза поврзете се пропан конекција за да се поврземе брз-поврзете скара вентил на 5lb или 20lb пропан цилиндар.Едноставен за Инсталација и Употреба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ