.

.

HEARTNICE Копчето до Pajama Сет за Жените, Долг Ракав Пижами Лесни Pjs Поставете Мека Sleepwear

HEARTNICE Копчето до Pajama Сет за Жените, Долг Ракав Пижами Лесни Pjs Поставете Мека Sleepwear

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% модални.Копче затворање.Машина За Миење. ♥【Супер Меки и Удобни】 : супер меки pajama собата е направен од премиум помеша памук и модални материјал, нудејќи им на крајот удобно носење искуство кога е во употреба.Нашите лабава одговара пижами подесување ќе биде вашиот совршен избор за lounging околу, плажа ден, повик носат, nightwear и повеќе!. ♥【Луксузен и Елегантен Дизајн】 : Нашата цврста pajama сет колекција носи различни бои можете да изберете од.Краток пижами сет карактеристики едноставна боја за појавување на дизајн, во комбинација со копчето нагоре и notched јака, заедно даваат уредни и трендовски изглед за тоа.И прилагодливи и еластичен појас drawstring ви обезбедува прилагодено одговара на вашите потреби. ♥【Две Погодно Џебови】 : супер меки pjs сет карактеристики две погодно џебови, па вие не мора да се одржи на предмети во вашите раце додека lounging или движење наоколу.На лесен сон поставени се еластичен и флексибилни, овозможувајќи им комплетна опсег на движење кога е во употреба. ♥【Лесно се Грижи】:Ние ви препорачуваме да се мијат пред првата употреба да се направи вашиот sleepwear помеки и поудобно.Оваа лабава одговара pajama дното е машина перат и dryable.Ве молиме миење на ниски температури и да се избегне белење. ♥【Совршен Подарок】 : Изненадување вашата мајка, сопруга, ќерка или пријател со оваа ултра меки и удобни pajama сет за жените, совршен подарок за семејно обединување, денот на благодарноста, годишнини, birthday (роденден), Божик, Нова година и повеќе!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ