.

.

SULKADA Кампување Hatchet, 10.5 Инчен Опстанок Секира ,од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото,Fiberglass Шок Намалување Справи со Анти-се Лизга на Зафат, за Сечкање Дрво ,Градинарствот?

SULKADA Кампување Hatchet, 10.5 Инчен Опстанок Секира ,од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото,Fiberglass Шок Намалување

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно на барање

КОВАН ВО ЕДНО ПАРЧЕ : 3 Cr13 Нерѓосувачки Челик Прецизност Фрли Главата, stonewashed површински третман.ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата Чекан, Секира со Хексагонални Клуч е има тешки 3 Cr13 нерѓосувачки stell ножеви ,трајни ,здрав и отпорен на корозија, не ќе бидат погодени од ' рѓа.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Нашите тактички hatchet вкупна должина е 10.5 инчен ,се справи со должина е 9.5 инчен и Сечење на Работ-3.2 инчен, доаѓа со балистички најлон обвивка.ОТВОРЕНО VERSITILITY : Градината секира Совршен за сечкање логови, мали дрвја & гранки или разделување firewood & kindling.СЕРВИС за ПОДДРШКА : Квалитетот и Задоволството на Клиентите се нашиот врвен приоритет.Ако за било која причина не сте задоволни со нашите производи ние веднаш ќе ви го реши проблемот на ваше задоволство, едноставно да не контактирате преку нашата продавачот сметка и ние ќе го замени вашиот објект или процесот на враќање на средствата.SULKADA Кампување Секира за сите авантури на отворено.Дали сте за кампување ,планинарење, извршување bushcraft или било во други опстанок активности, и тоа е силна вршење companion ви треба.Светлината уште тешки-должност SULKADA Опстанок Кампување секира изненадувања со преносни флексибилност. 3 Cr13 Нерѓосувачки Челик Прецизност Фрли Главата, Цврстина : RC56-58. Stonewashed површински третман.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ