.

.

Пастир Хардвер 9523 6-Инчен Моделирани Кревет Risers, Црна Крај, 4-Count

Пастир Хардвер 9523 6-Инчен Моделирани Кревет Risers, Црна Крај, 4-Count

DEN 482.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Кревет risers се моделирани во здрав црн PP правилно да се поддржи и да се воздигне кревет за создавање вредни простор за складирање под.Кревет risers гнездо casters или кревет мислења до 3 инчи во дијаметар и подигнете кревет 5-1/4 инчи над casters или нозе. 300-lb оптоварување capcity секој и се препорачува да се користи во сетови 4-6 по кревет.Risers додадете вредни, лесно accessable простор за складирање под кревет и подигнете на кревет за полесно во-и-излезе.Отпорна на инсекти и вода за пиење, кревет risers може да се користи за безброј користи во затворен простор и надвор да се подигне градина или како што екстра неколку инчи на безбедност за соби дека поплави од време на време.Се зголемува дополнителен простор за складирање под креветот, до 5-1/4 во. 300-lb капацитет по кревет столб.Изработен од пластика со црн финиш.Пакет количина : 4.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ