.

.

Калвин Klein Мажите Памук Водат Multipack Низок Пораст Водови

Калвин Klein Мажите Памук Водат Multipack Низок Пораст Водови

DEN 698.16

Количина на стоки
Достапно на барање

95% Памук, 5% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Памук водат долна облека водови multipack кој удобно еластична Калвин Klein логото корселе.Мека и дише водат памук смеса.Пакети се достапни во избрани бои.Се водат измислица за удобност и обликот на задржување.Издржливи, секојдневни водови пакет.На Калвин Klein иконата.Суштинските дизајнер багажникот reinvented во екстра-мека памучна се водат со ниски пораст одговара.Направени со wicking за да бидете свежи и суви.Дизајниран со оригиналниот Калвин Klein логото корселе, ова е спортски изглед дека се чувствува секси секојдневие.Со поддршка торбичка и повеќе покриеност од нашиот хип кратко, овој стил е лесно под ништо.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ