.

.

Emraw Широк Пресуди Додатен Хартија, Совршен за Нормална Секојдневна Notetaking 8x10.5 x 0.32 Инчи, 2 Пакет - 100 Листови За Pack (Вкупно 200 Листови)

Emraw Широк Пресуди Додатен Хартија, Совршен за Нормална Секојдневна Notetaking 8x10.5 x 0.32 Инчи, 2 Пакет

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно на барање

✓ На Emraw – Широк Пресуди Додатен Хартија – 10.5 "X 0.32" X 8 " – 100 Листови е одличен производ за целта на пишување или кои било други слични намени.Производот доаѓа од голема корист во училишта, колеџи, канцеларии и домови (Пакување од 2). ✓ СПЕЦИФИКАЦИИ : Нашиот широк пресуди Додатен Хартија доаѓа со соодветна големина на 10.5 "X 0.32" X 8 ".Големината на производот е само соодветно да ги направи идеално одговара за предвидената намена на употребата на тој начин што го прави уште повеќе погодно за корисниците. ✓ КВАЛИТЕТ : Нашата засилен додатен хартија широк е од врвен квалитет и оттука е одличен избор за корисниците.Во прилог на ова, на три дупка удар го прави лесен за корисниците да се закачите на било на датотеки. ✓ ДИЗАЈН : производителите имаат дадено на засилен додатен хартија совршен дизајн, па како да се направи производ идеален за наменетата цел на користење.Дизајнот мора да ги исполнува сите барања од корисниците во своите најдобри.Се управувани од двете страни ја прави неговата употреба, дури и подобро. ✓ УПОТРЕБА : широк пресуди хартија е лесно да се употребуваат во канцеларии, училишта, колеџи, домови и голем број на други места каде што постои потреба од пишување.Бројот на Елементи : 2.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ