.

.

Dyson Животно, Астма и Алергија, DC17 Вкупно Чисти Вшмукување и Приврзаност Црево, го Заменува Дел Броеви 911645-07, 911645-02, 911645-04, и 911645-05. Генерички

Dyson Животно, Астма и Алергија, DC17 Вкупно Чисти Вшмукување и Приврзаност Црево, го Заменува Дел Броеви 911645-07,

DEN 492.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Замена Вшмукување Црево Собранието за Dyson DC17 Bagless Исправена правосмукалки, го Заменува Dyson ОЕМ Дел 911645-07. Целосно Составени, Ги Вклучува И Двете Црева Ткаенината Завршува.Работи со сите DC-17 Исправена Модели, вклучувајќи : DC17 Животно, DC17 Астма и Алергија, DC17 Вкупно Чисти.Се протега до 6 Пати своја должина, лесно постигнување на целата скали без да се движат на вакуум!.Високо Квалитетни Резервни Дел За Dyson Дел 911645, 911645-07, 911645-02. Ова е замена Dyson DC17 Животински Црева или Вшмукување & Прилог Црево, со цел да ги собере сите Dyson DC17 Bagless Исправена правосмукалки.Оваа црево е резервни замена на црево со цел да се вклопи Dyson Дел 911645-07, и доаѓа целосно да се составуваат и да се подготвени за инсталирање.Се протега до 6 пати своја должина, и ги вклучува и двете црева ракави, вклучувајќи крајот кој се придава на правосмукалка, како и на крај што ќе се одржи при користење на прилози.Полн со пари гаранција за враќање на големината, се вклопуваат и квалитетот на овој ОЕМ одделение за замена на дел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ