.

.

Kichler 15711SS27 2-во-1 ПРЕДВОДЕНА Акцент, од не ' Рѓосувачки Челик

Kichler 15711SS27 2-во-1 ПРЕДВОДЕНА Акцент, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 3360.24

Количина на стоки
Достапно на барање

2 во Х х 2 во В. 9 V-15 V AC/DC и интегрирани LED драјвер.Нерѓосувачки Челик заврши. 60-степен зрак се шири.Погоден за влажни локации.Во Kichler, ние сме биле пролевање светло врз она што е важно од 1938 година со создавање на сигурен, висок квалитет тела.Дури и како глобален бренд, ќе се фокусира на градење и јакнење на односите не само со клиенти и професионалци, но со сопствениците на куќи кои ги избереме нашите производи за своите домови.Ние нудиме повеќе од 3.000 тренд-право на декоративни осветлување, пејсажи осветлување и тавански вентилатор производи во безброј стилови за подобрување на се што правите и покаже на сите што сакаат во најдобро можно светло.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ