.

.

Vercord Премиум Најлон Чанта Организатор Tote Чанта Вметнете Организаторите Вреќа и во Кеса Патент 13 Џебови Беж Мали

Vercord Премиум Најлон Чанта Организатор Tote Чанта Вметнете Организаторите Вреќа и во Кеса Патент 13 Џебови

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Направен од премиум најлон и ткаенина обвивка.Лесни, издржливи, мека на допир и вода-reistant површината.Димензија(Должина*Ширина*Висина)(Горниот Должина) : Мали 8.5"*3.2"*6.7"(11.6"); Медиум 9.3"*3.2"*6.9"(12.4"); Големи 10.3"*3.9"*7.5"(13.4"); X-Големи 11.2"*4.3"*8.1"(14.6"); XX-Large 12"*4.7"*8.7"(15.9").Мерка вашата чанта пред купување, бидете сигурни дека ќе го добиете совршено да се вклопи во една.Надворешноста : Пред има 3 вметнете џебови назад има 3 вметнете џебови; 2 страни имаат 1 О-форма кука и 1 Д-форма кука.Внатрешни работи : 1 еластична string со копчињата-кука; 5 вметнете џебови и 1 zippered џеб.Сите оние џебовите ви помогне да ги задржи вашите елементи организирани.Мазна патент, на патент затворање на организаторот отворање е направен многу поширока, кога тоа се отвора, може да се види преку сите предмети внатре, полесно и поудобно да ги користите.Остане исправена, дури и кога е празна, би можеле да стојат на своето.Количка за складирање, да се зачува простор.Им помогне да ги организирате вашите dialy essentials како копчиња, паричник, makeups, картички, закуски, итн.Имајте предмети во правилен и соодветен начин, на трансфер од една рачна ташна на друг во секунди.Одличен придружник за вашиот purses.Поедноставување на секојдневниот живот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ