.

.

Адам Бејкер Мажите Редовно & Тенок Одговара Wingtip Јака француски Ткаенината Формално Tuxedo Кошула (Bowtie & Cufflinks Вклучени)

Адам Бејкер Мажите Редовно & Тенок Одговара Wingtip Јака француски Ткаенината Формално Tuxedo Кошула (Bowtie

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно на барање

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Студ & Копче-Пред затворање.Машина За Миење.Тенок Одговара француски Ткаенината Tuxedo Кошула - Студ & Копче-Пред Затворање на Крило Совет Јака Pleated Пред - Лак Вратоврска & Cufflinks, Вклучени се совршено се надополнуваат, но тие можат да бидат заменети за било кој друг пар.НАПРАВЕНИ ЗА УДОБНОСТ.Мека Луксузни Направена со Висок Квалитет Дише Памук Мешавина Ткаенина Која Ќе бидете Кул и Суво за Целосна Удобност.Ова е ТЕНОК ОДГОВАРА Tuxedo Кошула.Тенок Одговара производи прегратка на телото се сите над многу построги отколку стандард редовно одговара Кошула не и го дава многу построги, потенок, модерен изглед.Ако не се користи за да се Тенок Одговара предмети, ве молиме имајте го ова на ум кога се купува.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ФОРМАЛНИ НАСТАНИ.Од црна вратоврска настани за патувања, свадби, и концертни настапи, овој tuxedo кошула е сигурен да блесне секаде каде тоа е носење.Лесно Заштита - Навремено Отпорни на - Суво Чистење или Машина за Миење - Увезени.Овој класичен формалниот француски ткаенината tuxedo кошула од Страна на Адам Бејкер се облечени нашите софистицирани клиенти, обезбедување на највисок квалитет и занетчиството, со крило-совет јака изградба е совршен за традиционалната.Главен моден кошула во formalwear.Откако ќе се обиде на овој кошула, ти никогаш нема да overpay повторно за слични, повисоки цени, но со послаб квалитет кошули од големите бренд имиња и бутици.Остави малку пари во вашиот џеб и да изгледаат одлично!Оваа кошула доаѓа во голем спектар на големини.BOWTIE & CUFFLINKS СЕ ВКЛУЧЕНИ!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ