.

.

Шеф на Канцеларијата Производи Се Добро Медицински Спа Професионални Прилагодливи Подготовка Столче со Назад, Сива

Шеф на Канцеларијата Производи Се Добро Медицински Спа Професионални Прилагодливи Подготовка Столче со Назад,

DEN 3360.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ергономски дизајн Потсетува природниот Облик на ' рбетот за да се зголеми комфорот и продуктивноста.Тапациран во издржливи се Грижи мек винил за лесно чистење и одржување.Прилагодлива Висина на Седиште со 6" вертикална Висина опсег.Атрактивни хром Финиш на база и гас лифт.Dual тркала casters овозможи лесно движење.Вкупна висина : 33.5 инчи.Вкупна ширина : 24 инчи.Целокупната длабочина : 24 инчи.Седиште висина : 20.5 - 26.5 инчи.Ширина на седиште : 16 инчи.Длабочина на седиште : 16 инчи.Боја : Сива Дизајниран за удобност и зголемување на продуктивноста, на Прилагодливи Медицински Столче е идеален за зафатени со медицинска статистика, спа, училница, dorm соба или домот.Достапен во три бои и со назад или без.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ