.

.

Bitters Шише Сет од 2 Коктел Чаша Bitters Шише за Коктел со Метални Dasher Врвот, SET002 (Сет од 2)

Bitters Шише Сет од 2 Коктел Чаша Bitters Шише за Коктел со Метални Dasher Врвот, SET002 (Сет од 2)

DEN 453.36

Количина на стоки
Достапно на барање

SPCIFICATION - Капацитет : 5oz/150ml, 5oz/150ml.Пакет се вклучени : 2 Bitters Шише+1 Пластична Инка+2 Стакло затка.ГОЛЕМА DASHER – Стандард bitters шише капацитет.Lead-Free кристално стакло.Цинк Aloy dasher врвот со Нерѓосувачки челик Дното.Мора да се има за успешна коктели!.НЕ-ПРОТЕКУВАЊЕ - Затка е опремена со здрав плута да се создаде сит и течење отпорни печат за хаос-слободни и прецизност издавање.ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Користење на овие повеќенаменски шишиња на лентата за да ги зачувате bitters, infusions, и тоници.ELEGENT ОБЛИК - Класичен шише облик, давајќи им на елегантен и професионални мирис на вашиот бар во собата.Боја : Сет од 2.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ