.

.

Партнери Бренд PINF106 Пополнете-Воздух RF Кеси, 18 x 36, Јасна (Пакување од 125)

Партнери Бренд PINF106 Пополнете-Воздух RF Кеси, 18 x 36, Јасна (Пакување од 125)

DEN 1161.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Користи воздух за да се пополни voids Наместо на традиционалните спојници.Брзо се пополни кеси намалување на чување и манипулативните трошоци.Торба Број rf-6. 2.0 кубни метри капацитет.Користење со електрична брзо да се пополни преносни inflator Inf108. 18 инчен x 36 инчи пополнете-воздух RF кеси.Гумени пакување систем.Користи воздух за да се пополни voids наместо на традиционалните спојници.Брзо се пополни кеси намалување на чување и манипулативните трошоци.Торба број rf-6. 2.0 кубни метри капацитет.Користење со електрична брзо да се пополни преносни inflator Inf108.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ