.

.

Кралската Дабови Сите Природни Оган Почеток Природно Дрво Tumbleweeds - 16 Парчиња

Кралската Дабови Сите Природни Оган Почеток Природно Дрво Tumbleweeds - 16 Парчиња

DEN 635.52

Количина на стоки
Достапно на барање

На природен начин да се ослободат започнете вашиот оган ????.Подобра алтернатива за полесни течност!.Нема мирис!Не-токсични!.Долго горат време (8-10 минути). 1 кутија - 16 парчиња.Овие природни tumbleweeds се лесен, мирис слободни, не-токсични алтернатива за започнување на вашиот пожари.Уживајте бразилецот, и campfires без токсини од полесни течност!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ