.

.

ВО'VOLAND Жените Плус Големина Шорцеви Делфин Шорцеви Плус Големина Работи Краток за Тренингот Салата Спортски Активни Јога

ВО'VOLAND Жените Плус Големина Шорцеви Делфин Шорцеви Плус Големина Работи Краток за Тренингот Салата Спортски

DEN 1370.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Плус големина Спортски шорцеви се мора да се има за секој девојка во лето!.Лесен, но Не Види-преку,Еластичен материјал,Анти-Pilling отпор,Ниту избледи,Лесни за нега,Дише и Влага wicking.Ултра Мека и Удобен Жените Шорцеви/Јога Панталони : Можете слободно да правите Јога дома со Кратки Јога Панталони.Може да се купи и да се обидат со доверба.Ќе се фокусира на обезбедување на високо-квалитетни материјали и модерен стил за секој елегантен дама, и да продолжи да се оптимизира производи во извршување на подобро корисничко искуство.Јас неодамна започна да работи надвор и немаше ништо да се носат така почнав мојата потрага за "plus size активни панталони".Јас сум помеѓу големини и одлучи да нареди поголема на големината дадена во коментарите.Овие се одлични шорцеви.Мазна и доброто линија дизајн, класичен но елегантен!.Плус Големина Работи Кратко : најдобар материјал се Направени од 95% Памук, 5% Spandex.Без разлика дали тоа е плус големина одбор шорцеви или плус спортски шорцеви, или како плус големина спиење шорцеви, сите тие се добар избор.Голема големина делфин шорцеви ткаенини : спортски ткаенина, силната апсорпција на вода, силни воздухот пропустливост, мека, чувствуваат удобно да се носат, и добра еластичност;.Бидејќи Може да 2021, на женска шорцеви се оптимизирани за да се реши претходните проблеми, како што се undersize и користење на повисок квалитет ткаенини.Прилагодливи Појас : Делфин Шорцеви за вежбање,половината со еластичен и прилагодлив само вратоврска појас да се вклопуваат добро кога бедрото е лабава.Ние гарантира за подобрување на Прилагодливи Drawstring Еластична Корселе Делови,перење нив еластичен околу половината никогаш нема да доби извртени на сите од нив.Разноврсна Кратки Панталони за Жена, Јуниори и Дами.Полна Боја со Colorblock Трим Дизајн, Едноставен VOLAND продавницавашата гардероба!!.Тие се вклопуваат совршено со малку простор за резервна.Како Атлетик/Sport/Активни Носат Кратко : На Јога,Одење,Работи/Џогирање,Пешачење,Обука,Тенис, како и Утро Вежба.Било кој тип на тренингот ќе биде во ред ако се користи секојдневно.Јас големина и тие се уште се малку тесни во моите колкови и задник иако имам простор во бутовите кој е убаво.Шарени бои, многу погодна за секој блузи!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ