.

.

Пренамената на истите во Safe Коса Четка со Скривам-тоа, Може Безбедно да се Сокријат Пари, Накит, или Скапоцености со Дискретна Тајна Отстранлив Капак и Бонус Мирис Д

Пренамената на истите во Safe Коса Четка со Скривам-тоа, Може Безбедно да се Сокријат Пари, Накит, или Скапоцености

DEN 299.52

Количина на стоки
Достапно на барање

СОКРИЕТЕ ИЛИ да ги зачувате ВАШИТЕ ВРЕДНОСТИ : Тајна лажни врвот unscrews за да се прикаже скриена скривам диверзија безбедно.Скривам далеку вашиот работи во целосно сокриени safe дека двојки како hairbrush!.ЗА ДОМА ИЛИ за ON-THE-GO : Патување Од Сигурна дека може да се оди без насочување на вниманието кон вашите вредности.Дома скриени безбедно за крие jewerly, пари, флеш дискови, или важни документи никогаш не била толку лесно!.ИМА ИЗГЛЕД И чувство НА ВИСТИНСКА КОСА ЧЕТКА : Целосно функционална пренамената на истите во контејнер.Се крие Место пари безбедно за готово дека мешавини право во дискретно со сите ваши други бања и козметички производи.КОГА СЕ ДВОУМИТЕ КАДЕ ДА СЕ СОКРИЕ - СКРИВАМ-ТОА!Пренамената на истите во Сеф во Внатрешноста Големина : 1.25 инчи широка, 4.5 инчи длабоки.Се вклопува 30 валани долар записи!.НОВА И ПОДОБРЕНА ВЕРЗИЈА!Ние слушав вашата критика и повратни информации, и се осврна на број еден прашање преку зајакнување на рачка па можете да ја користите со доверба!.Пари!.Накит (користите скривам-тоа торба вклучени па накит не штракаат во четка).Bitcoin Хартија Паричници.USB скок дискови со лични информации.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ