.

.

Овци Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот - Метал Ѕид Монтирани или Слободни Стои Бања Ткиво Складирање, 8 Ролни Подарок за Жени Мажи Дете

Овци Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот - Метал Ѕид Монтирани или Слободни Стои Бања Ткиво Складирање, 8

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно на барање

УМЕН ОВЦИ ОРКЕСТАРОТ - Ова Овци Тоалетна Хартија Носителот направи чување резерви тоалет хартија во ролни симпатична и забава, додавање на еден чуден допир на земјата шарм на вашата бања.ИМА ОСУМ РОЛС - круг indentations се одржи осум полна големина ролни на TP, што овците ткиво волна изгледа како мека, меки облак.Мерки 21" широк 12" висока.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ - Ова е забавно и функционална метал црни овци е прав обложени да се спротивстави на корозија и направен да издржи влажност во вашата бања.Едноставен ја избришат или исплакнете со вода е се што ви треба ако сакате да го чистите.КАТ СТОИ ИЛИ ЅИД МОНТИРАНИ - Да се задржи тоалетна хартија во рака е на дофат, само да стојат него веднаш до commode.Ако подот простор е ограничен, тој лесно месеци до ѕид да се создаде забава малку на земја уметност.Овча тело има две дупки за бесење.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО - Assembles во минути.Главата е поврзана со телото од гром, па само на главата треба да биде инсталиран.Телото, дел е целото.Ги вклучува сите собранието и монтажа на хардвер.Овча очи се држиме-на.Најдобар Подарок Избор : Овие Овци Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот се трајни, симпатична и може да се сервира како совршен подарок за Божиќ Ден, ноќта на Вештерките Ден,Денот на Благодарноста, родендени, и сите видови на посебни прилики.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ