.

.

Safavieh Домашна Колекција Сабине Викторија Природни Лен Балон Чаир

Safavieh Домашна Колекција Сабине Викторија Природни Лен Балон Чаир

DEN 957.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа акцент чаир ќе додадете свеж изглед на секоја соба.Оваа акцент стол карактеристики на Избелени дабови Заврши и Природни тепих.Направена од дабово дрво и тапациран во лен.Совршен couture допир за дневна соба, Спална соба, family room, den, библиотека, или студија.За над 100 години, Safavieh е изработка на производи од највисок Квалитет и неверојатен стил.Боја : Природна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ