.

.

Обичај Додатоци 90085 Јасно Покрие Табличка Рамка со Хром ABS Рамка на Анти-Кражба сврзувачки елементи

Обичај Додатоци 90085 Јасно Покрие Табличка Рамка со Хром ABS Рамка на Анти-Кражба сврзувачки елементи

DEN 483.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Издржливи ABS Пластика.Анти-кражба, вклучува декоративни капи и сврзувачки елементи.Лесно да се инсталира.Издржливи и долготрајни.Законите во врска со штитови се разликуваат од Држава до Држава.Ве молиме проверете ја вашата состојба и на локалните/локалните закони и регулативи.Обичај Комбинации™ од Сопствени Додатоци за подобрување на вашите возила надворешноста.Оваа табличка покрие со рамка обезбедува заштитниот поклопец за вашиот табличка.На трајни изградба обезбедува кристално јасна заштитна маска, заедно со декоративна рамка.Комбо е дизајниран да се вклопуваат во текот на сите стандардни U. S. издадени регистарски таблички.Со Рамен Табличка Заштитник додадете стил на вашиот автомобил со атрактивна табличка рамка Од Сопствени Додатоци.Црна метална рамка е идеален за додавање стил и заштита на вашите возила табличка.Универзална големината за да ги собере било U. S. издадена лиценца плоча.Трајни, отпорни на временските рамки.Четири дупка монтажа дизајн овозможува лесно за инсталација.Со тропски метал хром табличка рамка додадете стил на вашиот автомобил.Може да се користи за предното или задното плочи.Се вклопува Стандардна Големина регистарски Таблички за САД и Канада Плочи.Domed Покрие со Декоративни Капи е силна & рѓа-слободен Плоча Рамка.Универзална големината за да ги собере било U. S. издадена лиценца плоча.Лесен за монтирање со четири дупка дизајн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ