.

.

MagicEzy Плочка RepairEzy (Сива) - Порцелански Плочки Поправка Кит - го Поправи Напукнато или Оштетени Сива Керамички Плочки Брзо - Структурни Поправка Додатен, Кит - 0.43 floz

MagicEzy Плочка RepairEzy (Сива) - Порцелански Плочки Поправка Кит - го Поправи Напукнато или Оштетени Сива

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ПОПРАВИ ТОА КАКО ЕКСПЕРТ - ЛЕСНО : Ова порцелански плочки поправка додатен поправки на сите видови на штета - плочка пукнатини, оштетени плочки, плочка дупки, проследен гранит, ѕид компонентите, плочка scratch remover, винил подни гребнатини, скршени ѕид плочки, оштетени глеѓ тоне, туш фах refinishing.Скролувајте надолу за повеќе информации.РАЗНОВРСНА БЕЛИ ПЛОЧКИ ДОДАТЕН корисни за сите пукнатини и чип поправка ; режано керамички, бели порцелански попуштат, проследен гранит, мермер попуштат, ѕидни плочки, vanities, камен countertops.За совршена боја за појавување за off-бела или друга боја на слонова коска бои, се меша и натпревар со еден од нашите Плочка Поправка Колекции.Види бои подолу.ТОЛКУ ТЕШКИ, НИЕ НУДИМЕ ЖИВОТ ИЗДРЖЛИВОСТ ЗАШТИТА; Тоа е како сјајни како плочка боја, но со силата на супер епоксидна плочка јазот додатен; Револуционерна нанотехношка за структурни одделение лепливоста.Се ИЗВРШИ СКРШЕНА ПЛОЧКА ПОПРАВКИ ВО МИНУТИ; ѕидни плочки, бела подни плочки, бели порцелански вазни, порцелан тоне, гранит попуштат поправка, оштетени countertop, мермер чип поправка, или дури и акрил кади – нашите оштетени плочки поправка додатен го прави лесно за вас да го поправи штетата брзо.Само чисти, келеш, избрише и ниво.Тоа е додатен, пломби, и colorant па нема потреба да се меша.Проверете ја нашата критика.СОДРЖИ 1 X СИВА КЕРАМИЧКИ ПОПРАВКА ДОДАТЕН за големи пукнатини и оштетени плочки; оваа нова и подобрена гел формула, го прави тоа дури и полесно е за вас да структурно поправка поголеми области на плочка штета.Користете го овој бели плочки додатен за чиста бела плочки или за off-бела комбинација со еден од нашите други бои.Види swatches и колекции подолу.Висок сјај заврши прилагодливи да мат.Постојана поправки поддржани од страна на Живот Издржливост Заштита.Ако поправка некогаш не и испрати замена на цевка.Вода растворлив.Отпорен на вода.Може да се користи на вертикалните површини.Не-токсични.Додатен, colorant, пломби сите во едно.Керамички или Порцелански Плочки.Гранит, Мермер & Камени Плочки или Countertops.Gelcoat & Fiberglass.Дрво.Fiberglass.Акрилик.Бања плочки.Кујна плочки.Кујната Countertops.Бања Vanities.Погодна за двете подни и ѕидни плочки.Кади.Ссз.Benchtops.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ