.

.

Cosabella Жените Велат дека Никогаш не Заоблен Душо Bralette

Cosabella Жените Велат дека Никогаш не Заоблен Душо Bralette

DEN 752.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 93% Polyamide, 7% Elastane.Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Никогаш не вели никогаш флорални чипка bralette.Широк, прилагодлив ремени дека нема да се копа.Светлината поддршка, скриени мека еластична бенд на биста.Не-чиста, моќ-mesh наредени чаши.Италијански артизанатство.Ткаенина Тип : 93%Polyamide, 7%Elastane 83%Polyamide, 17%Elastane.Underwire тип : Жица за Слободни.Ткаат тип : Сплетам.Смислено наменета за поголеми бисти и помали rib кафези, на Заоблен Душо е bralette за busty жена.Со истиот убава сите-чипка дизајн како најдобро продаван Душо Bralette, на Заоблен има поголеми чаши за повеќе покриеност и помали бенд под биста.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ