.

.

khanka Тешко Патување Случај Замена за Компатибилни со Polaroid Оригинали Сега јас-Тип / OneStep 2 / OneStep+ Инстант Филмската Камера (Сина Патент)

khanka Тешко Патување Случај Замена за Компатибилни со Polaroid Оригинали Сега јас-Тип / OneStep 2 / OneStep+

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Само Еден Случај !.Мека внатрешни работи за да се обезбеди Електроника и додатоци заштитени.Рака на Рака За одржување на уреди се безбедни и корисна,Лесни.Спакувани inclued : Еден Случај.Класичен патент погодност за лесно во Отворање и Затворање.Поддржан од 100% Пари Гаранција за враќање на, ова е сосема ризик купи; КЛИКНЕТЕ на Портокал копче за да го Нарачате Сега!.Боја : Сина патент.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ