.

.

Колумбија унисекс-дете МЛАДИТЕ ЊУТН РИЏ ВЕЛУР

Колумбија унисекс-дете МЛАДИТЕ ЊУТН РИЏ ВЕЛУР

DEN 1198.80

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ТЕХНОЛОГИЈА : Овој деца трага чевли карактеристики нашите Omni-Зафат технологија за лизга-бесплатно влечење и нашите Techlite midsole долготрајна удобност.МАТЕРИЈАЛ : Овој деца трага чевли е изградена од комбинација на кожа и решетката горниот, Techlite лесни midole со супериорен амортизирање и висока енергија се врати, и нашите Omni-Зафат влечење гумени outsole.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Овој деца пешачење подигање карактеристики супериорен амортизирање и водоотпорен споеви-запечатени изградба.Оваа детска говорница е инспириран од страна на класичен mountaineering чизми.Со водоотпорен изградба, се лизга-бесплатно влечење, и да се чувствувате тапацир, ова деца говорница е совршен за пешачење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ