.

.

ZLYC француски Beret шапка, Реверзибилна Солидна Боја Кашмир Поврзана Топло Beret Капа за Женска Девојки

ZLYC француски Beret шапка, Реверзибилна Солидна Боја Кашмир Поврзана Топло Beret Капа за Женска Девојки

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

cashmere акрилик.Еластична затворање.Рака Мие Само.Материјал : Viscose влакна 50% Полиестер 20% Најлон 15% Кашмир 15%.Производот материјал е мек, топло, windproof и дише.На tunable headband дизајн е еластични и флексибилни за избор на шеф circumferences.Реверзибилна дизајн, двојно поврзана ткаенина, дебели топло, шапка може да се носи од двете страни.Погоден за пролет, есен, зима се носат.Добро производство, со повеќе боја на избор, како црна, црвена, розова, темноцрвена, бела, камила, сива.Лесни, може да биде свиткан и преклопени, лесен за носење и чување.Рака мие само.Модерен, тоа може да се носи со различни стилови.Може да се носи во различни животот сцени, како што се канцеларии, трговски центри, танц партии, патување одмори.Оваа beret создаваат два различни стилови.Овие дизајни ќе додадете одблесокот да било облека, додека, исто така, одржување на вашата глава од студ.Покрај тоа, тие се неверојатно мека, удобно и топло.Добиете оваа кашмир чувство beret шапка за да ви дадат чувство на топлина и да се обезбеди дека изгледаат одлично и носат удобно!Материјал : Акрил ,Полиестер Mix Size : една големина одговара на most Weight : 100 g / 3.52 oz Washing Настава : Рака мие или сува чиста only Note : Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.Вашето разбирање и поддршка се високо ценети!Задоволство Гаранција : Ако има проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе работиме напорно кон вашиот 100% задоволство (нова замена или враќање).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ