.

.

ЧАСОТ-120W Дигитални VHF UHF 125-525Mhz Моќ SWR Метар и Фреквенција Контра - HF RF Метар ШУНКА двонасочна Радио SO239 Конектор

ЧАСОТ-120W Дигитални VHF UHF 125-525Mhz Моќ SWR Метар и Фреквенција Контра - HF RF Метар ШУНКА двонасочна Радио

DEN 1559.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔️ VSWR.Напред и да се одрази моќ директни дигитални readout, без било калибрација.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ се компатибилни со Дигитален Радио. ✔️ Максимална мерливи моќ опсег до 120 W. ✔️ Ниска вметнување на косата (0.3 децибели или помалку) структура овозможува да бидат трајно поврзани. ✔️ Се изгради во бројач на Фреквенција .Интерфејс (во и надвор ) : SO239. ✔️ Фреквентен опсег : 125 - 525 MHz.Верзија : 4.5.02. Стил : ЧАСОТ-120 W.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ