.

.

Puma Men ' dryCELL Исконски Мрачно Пике Поло Маица

Puma Men ' dryCELL Исконски Мрачно Пике Поло Маица

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Памук,Elastane.Копче затворање. 97% Памук, 3% elastane.dry CELL ознака за влага-wicking својства, кои помагаат да ви се исуши и удобно.Три копчето фуста.Сите-во текот разголување.Извезена ПУМА Мачка Логото на левата страна на градите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ