.

.

Filoto Airpods 3 Случај, Скриени се Обезбеди Заклучување Тешко Школка Shockproof Заштитна Apple Airpod 3-та Генерација Случај Покритие за Жени Мажи Безжични Полнење Случај со Carabiner Key

Filoto Airpods 3 Случај, Скриени се Обезбеди Заклучување Тешко Школка Shockproof Заштитна Apple Airpod 3-та

DEN 998.40

Количина на стоки
Достапно на барање

【Компатибилност】На здрав случај е САМО компатибилни со Airpods 3 (2021 Порака). 【Безбедна Заклучување Дизајн】Надградба скриени безбедна заклучување држи воздухот pod генералот 3 случај секогаш затворен.Само треба 1s да го притиснете копчето "ОТВОРИ" копчето.Нема повеќе да се грижите за губење на вашиот Apple Воздух Pod 3. 【Сите околу Заштита】Направени од здрав карбонски влакна тешко школка, совршен за да се заштити вашиот Airpods 3-та генерација од капки, гребење и удари. 【Погодно за Полнење】Прецизни исечок поддржува жичен/безжично полнење, без отстранување на поклопецот.Пред ПРЕДВОДЕНА за полнење случај е видлив. 【Лесно да се Носат】Анти-Изгубени монтажни carabiner држи вашиот Air Pods 3 од добивање на изгубени, клип за да ја вашиот појас јамка или ранец и да си одат.Боја : Црна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ