.

.

adidas Жените Essentials 3-Ленти Tricot Joggers

adidas Жените Essentials 3-Ленти Tricot Joggers

DEN 670.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени. 100% рециклиран полиестер tricot обвивка.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Слим-фитинг панталони со заострените нозе за сите-ден удобност.Slim fit е тенки и рафинирани преку хип на глуждот.Заострените нозе, со ребрести ракав заклучување во вклопуваат.Drawcord на еластичен појас за прилагодливи покриеност; Страна лизга-во џебовите продавница мали предмети.Овие панталони се изработени со рециклиран полиестер да се спаси ресурси и намалување на емисиите.Слој и главата во класичен стил.Овие жени е adidas песна панталони се сечат за да одговараат тенок и прегратка колковите и бутовите.Ребрести ракав заклучување во вклопуваат.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ