.

.

ADHW од Страна на Маса 5-Парче Дрво и Faux Мермер Виткање ТВ Снек Фах Дневна Соба Табела Поставување

ADHW од Страна на Маса 5-Парче Дрво и Faux Мермер Виткање ТВ Снек Фах Дневна Соба Табела Поставување

DEN 1674.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите страна на маса предмети се доставени во врска со 3-10 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Tabletops се лесно да се избрише чисти.Лесно се движат на сет од една соба во друга со рачка на врвот.Сет вклучува 4 фах маси и координирање на мирување.Дома мебел главен.Информација за производот : Прошири вашата кујна опции со 5-Парче Faux Мермер Виткање ТВ/ Снек Фах Маса Поставена во Браун.Има карактеристичен изглед со своите цврсти дрвена конструкција и faux мермер врвот.Тоа вклучува 4 свитлива коцки и складирање стои со рачка за врвот кој го прави лесен за транспорт на целиот сет од една соба во друга.Понудени како збир од четири со појавување на чување на послужавник, овој ТВ фах маса во собата е погодна за различни задачи.Го користат за исхрана, цртање, работи на лаптоп и повеќе.Оваа маса во собата е вистински главен за секој дом.Браун Faux Мермер Фах Маса во Собата, 4 Фах Маси Плус Стојат : Tabletop поддржува до 20 lbs Materials : Rubberwood, faux мермер хартија, конструиран wood Set во мирување е 19"w x 13"d x 31"h, 33 lbs Individual лента (отвори) е 19" w x 15.75" d x 26.3" h Carton димензии : 36.61"w x 22.05"d x 6.1"h, 37 lbs Some собранието е потребно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ