.

.

WOWorldgoods Унисекс Beanie Поврзана Шапка Акрилик Врзани Зимска Шапка Обичен Топло Мека Toboggan Капа

WOWorldgoods Унисекс Beanie Поврзана Шапка Акрилик Врзани Зимска Шапка Обичен Топло Мека Toboggan Капа

DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Увезени.Еластична затворање.Рака Мие Само. 【Материјал】100% Fine Acrylic. 【Една големина одговара на повеќето】Растеглив еластична rib-сплетам ткаенина може да се прилагодат за повеќето мажи, жени, момчиња и девојки. 【Дизајн】Различни графички дизајн на предната печ на beanie капа,стилски,единствена,тоа може да бидат заменети со било стил на вашата дневна облека,секојдневен,хип-хоп,итн. 【Топло】поклопецот-up ткаенината ски capcan биде над-уво или влечат надолу над-уво,пријатна и мека,кои ви даваат траен топлина. 【Разноврсна】Ова види шапка е одличен објект за надворешна љубовници кои уживаат во ловот,кампување,планинарење,риболов. ●Нашите Лесни thinsulate акрилик шапка се достапни во шест класични бои,црна,бела,сина,сива,црвена и светло жолта.Тоа е неопходно модерен додаток во зима.Тоа може да се носи како дневен beanie шапка за целиот ладни зимски денови.●Удобност,топлина и breathability се направи овој лов beanies суштински дел од вашиот надворешна опрема.Уживајте во вашиот живот за време на есен и зима.Совршен за било какви активности на отворено како што се трчање,уметничко лизгање,аикидо,велосипедизам,јава,mountaineering или работат во студени средини.●Овој череп капа beanie кул стил е исто така идеален подарок за пријатели,семејства и твоите љубители на роденден,Божиќ,ноќта на Вештерките,Денот на Благодарноста или други фестивали.●Рака мие само.●Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви обезбедиме со повеќето навремено и високо-квалитетни услуги и решенија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ