.

.

Excel Фен XL-SB-ЕКО-1.1 N Рака Фен XLERATOR XL-SB-ЕКО Automatic, Површинска Монтажа, Бранеа од Нерѓосувачки Челик Маска, 110-120V со Намалување на Шумот Млазницата

Excel Фен XL-SB-ЕКО-1.1 N Рака Фен XLERATOR XL-SB-ЕКО Automatic, Површинска Монтажа, Бранеа од Нерѓосувачки

DEN 17880.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Тип На Производ : Електронска Компонента.Пакет Димензии : 24.13 cm L X34.29 см W X37.846 см Х. Земја На Потекло : сад.Пакет Тежина : 17.0 lbs.XLERATOReco Не се користи Топлина технологија за суви раце брзо, додека со користење на само 500 w на енергија, што го прави најголемиот енергетски ефикасен и еколошки-пријателски рака фен на планетата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ