.

.

Gaobey 93°SVJBR 2525M16 Индекс Надворешни Струг Врти Држачот За VBMT инсерти

Gaobey 93°SVJBR 2525M16 Индекс Надворешни Струг Врти Држачот За VBMT инсерти

DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно на барање

93°SVJBR 2525 M16. Сосема нов, не се користи, не содржи нож, ножеви треба да се купи одделно.Сите производи како наслов discribed, сликата за само снабдување на referenc.Спецификација : Сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Профилирање бар за полу-завршна обработка и завршувањето на работата Добра цврстина и цврстина, долг животен век може да се намали алатка за мелење на трошоците и подобрување на сечење ефикасност Добра ниска температура влијание тежина, подобрување на површината сјај на сечење на парчиња.

Деталните информации

Brand new and high quality Features:
Profiling bar for semi-finishing and finishing operation Good toughness and hardness, long service life It can reduce the tool grinding cost and improve the cutting efficiency Good low temperature impact toughness, improved the surface gloss of the cutting pieces

Тие исто така купуваат со овој производ