.

.

OUTXE 32oz Шише за Вода со Мотивациски Време Маркер & 2 Капаци & Слама & Отстранлив Овошје Цедилка Tritan BPA-Free нетоксични Одлична за Фитнес Салата

OUTXE 32oz Шише за Вода со Мотивациски Време Маркер & 2 Капаци & Слама & Отстранлив Овошје Цедилка Tritan BPA-Free

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставно отворете го со една рака, со кликнување на копчето.Уживајте во Вашиот пијалоци со различни вкусови!Широк-устата отворање е лесно да се пополни со коцки мраз и чисти. 36oz Tritan Шише за Вода со Време Создателот.Половина литри на ден, долу!Никогаш повторно се грижите за тоа што се дехидрирани!Совршен за вежбање, салата, велосипедизам, и пешачење.Ја регулира телесната температура.Подобро расположение и зголемена енергија. ????????【2 Капаците на Располагање, 4 Начини да се Напие : 】, 1*Безбедна Заклучување Флип Врвот Капак and1*Pop-Up Капак, директно пијалок, или преку слама (посебна слама кои може да се намали за да се вклопи во вашиот шише).Дали ви треба салата шише, велосипед шише, или одличен спортски шише, ова е изградена за да биде последен пат што некогаш ќе треба.Само пополнете шише, пијат, рефил на ручек, и да го повтори.Ја спречува главоболките.Rids телото од отрови и отпад.Безбедна За Заклучување На Флип-Горниот Капак.3" Широк-Устата : Лесно Да Се Пополни Со Коцки Мраз И Лесно Да Се Чисти, Издржливи &Загрози-Отпорни, Лесен За Чистење Најлон Носење Во Рака : Лесно Да Се Носат Или Да Се Фрли Во Салата Торба Лесно Да Се Носат : Одговара На Повеќето Автомобил Купот На Сопствениците, Ранец Странични Џебови, И Велосипед Месеци Специјално Опремени Костец На Двете Страни : Повеќе Удобно И Сигурно Ракување Со Идеален Подарок : Подгответе Се Да Ја Добиете Многу Комплименти!Зошто Да Не Се Купи Уште Еден За Пријател Или Член На Семејството?.Салата, Во пракса, Пред и пост-тренингот, Bodybuilding, се Обидува да губат телесната тежина, Патуваат, Пешачење, Прави јога, Кампување, Трчање, Велосипедизам, Велосипедизам, Џогирање, или други отворено спорт, како и дома и во канцеларија.????????【Ви држи Хидриран Сите Денот : 】 Време Маркери и мотивациони цитати ве потсетам и да ја задржите вашите вода доза на патеката во текот на денот.Флип ДО Капакот.Одговара на повеќето автомобил купот на сопствениците, ранец странични џебови, и велосипед месеци.Ги исполнува сите пиење потреби, и Нема досадни свирка звук додека пиеме!. ????????【100% Течење-доказ & Лесно да се Носат со Рака】 : флип-горниот капак е дизајниран со безбедна заклучување, што го прави прашина - и течење-доказ. ????♻【BPA Free& Shatterproof】 : Направени од храна одделение Tritan Смола, идеален за ладни и топли пијалаци (32-212℉), машина за миење садови безбедно на врвот решетката. ????????【Отстранлив Цедилка& Широк-устата】 : Лесно кисна овошје & чај во вашиот пијалок користење на преносните цедилка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ